Whmcs Payu Entegrasyon Modülü | Ortak Ödeme - Taksitli

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcspayulu

    Adet:

Whmcs payu modülü ile kolaylıkla payu ortak ödeme sayfası yöntemini kullanarak kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Ayrıca whmcs taksiti desteklemediği için diğer sanal pos modüllerinde taksit yapamazken ortak ödeme sayfası modülü ile Whmcs taksitli satış yapabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüz payu lu sistemini kullanmaktadır, müşteriniz payunun ortak ödeme sayfasında bilgilerini girip alışverişini yapar ve sitenize geri döner. Ayrıca modülümüz Ipn destekli olduğu için ödeme tamamlandığında müşterinizin ilgili faturası otomatik onaylanır ve otomasyona bağlıysa hizmeti hemen aktif olur.
- Whmcs taksiti desteklememektedir ama bu modülde bilgiler payunun ortak ödeme sayfasında girildiği için taksitli satış yapabilirsiniz.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> payu modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.
- Modülde 3D desteği bulunmaktadır.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Payu Lu (Ortak Ödeme) Ödeme Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler