Whmcs Paynet Arena Sanal Pos Entegrasyon Modülü

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcspaynet

    Adet:

Arena firmasının Paynet sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs paynet arena sanal pos entegrasyon modülü ile kolaylıkla entegrasyonunuzu yapabilir ve kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

- Güncelleme
Bilindiği üzere Arena Bilgisayar bünyesinde kurulan Paynet markası, dahada kurumsallaşıp Anonim şirket olmuştur. Paynet A.Ş artık alternatif sanal pos hizmeti sağlayan firmalardan biri haline gelmiştir. Bu değişimleri yazılım alt yapısına da yansıtan paynet tüm alt yapısını yenilemiştir. Bizde Paynet Modülümüzü güncelleyip yeni sistemle uyumlu hale getirdik.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader, curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Ödemelerde 3D Secure desteği vardır. Ek Bilgi: 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenip siparişini tamamlar.
- Modülümüzde taksit seçenekleri opsiyonel olarak panele bağlıdır. Taksitli çekimde yapabilirsiniz.
- Paynet komisyon oranlarının otomatik olarak ödeme miktarına eklenme seçeneği opsiyonel olarak panele bağlanmıştır.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz. - Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Paynet V2 Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler