Whmcs DenizBank Inter Vpos Sanal Pos Entegrasyon Modülü - Yeni Sistem

250 TL 190 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcsdenizbankv2

    Adet:

Denizbank'ın yakın zamanda hayata geçirdiği yeni inter-vpos sistemi ile uyumlu hazırladığımız Whmcs denizbank inter vpos sanal pos entegrasyon modülü ile kolaylıkla entegrasyonunuzu yapabilir ve kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader kütüphanesinin aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüz 3D Secure desteği olan sanal poslar içindir. 3D Host, 3D Pay, ve 3D olmak üzere bankanızın sunduğu 3 farklı modelden 3D Pay'ı desteklemektedir. 3D Pay modeli kart bilgilerinin siteniz üzerinde alındığı, önerdiğimiz ve en çok tercih edilen modeldir. Bankanıza 3D modelinizi ücretsiz tanımlatabilirsiniz. Ek Bilgi: 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenip siparişini tamamlar.
- Whmcs taksiti desteklemediği için modülde taksit seçeneği mevcut değildir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Inter Vpos Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler