Wordpress Cache Eklentisi - Wptouch Mobil Uyumlu

300 TL 500 TL

Ürün Kodu: ykd_wpcache

    Adet:

Wp sistemi için hazırladığımız Wordpress Cache Eklentisi ile sitenizin performansını maksimuma çıkarıp, cpu kullanımını minimuma indirebilirsiniz. Ayrıca wp cache eklentisi wptouch ve mobil uyumludur. Cache eklentimiz kesinlikle mysql veritabanı bağlantısı kurulmadan ve wp fonksiyonları başlatılmadan (wp init olmadan) çalışır. Böylelikle diğer plugin tabanlı eklentilere göre daha fazla performans elde edebilirsiniz.

Detaylar

- Eklenti tamamen dosya tabanlıdır. Girilen bir sayfanın html kaynağı alınıp cache klasöründe cachelenir ve bir sonraki girişlerde içerik cacheden çekilir.
- Diğer plugin tabanlı cache eklentilerinin aksine; ykd cache eklentisi mysql bağlantısı kurulmadan ve wp fonksiyonları başlatılmadan (wp init olmadan) çalışır, böylelikle maksimum performans elde edilmiş olur. Mysql bağlantısı kurulmadan ve wp fonksiyonları yüklenmeden çalıştığı için cpu load değerinizde gözle görülür büyük bir düşüş yaşanır.
- Eklentimiz mobil sitelerle ve wptouch eklentisi uyumludur. Wptouch kullanan müşterilerimizde eklentimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirler.
- Eklentimiz admin panele bağlıdır. Admin panelinden cache sistemini kapatıp açabilir, mobil ayarları yapabilir, cache dosyalarının geçerlilik süresini ayarlayabilir ve cachelenmesini istemediğiniz urlleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca ekstra olarak, gzip sıkıştırma ile html minify (küçültme) yapabilirsiniz.
- Eklentinin çalışması için sunucunuzda ioncube loaderın aktif olması gerekmektedir.
- Eklenti ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Eğer sitenizde üyelik sistemini aktif şekilde kullanıyorsanız detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki dosyaları ftp de wordpressin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizdeki Eklentiler kısmına giriniz. O kısımda YKD Script Wp Cache isimli eklentiyi aktif hale getiriniz. Sol menüye eklenen YKD Cache kısmından kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ayrıca modülle birlikte geniş anlatımlı kurulum dokümanı gönderilmektedir.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler