Whmcs 8 Sanal Pos Modülü Güncelleme Paketi

750 TL 1250 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcsupgrade

    Adet:

Whmcs sistemi ve sanal pos sağlayan bankaların ve firmaların api alt yapılarında güncelleme oldukça bizde Whmcs Sanal Pos Modüllerimizi ivedi bir şekilde güncelliyor ve güncelleme paketi yayınlıyoruz.

Modüllerimizi kullanan ve modül sipariş tarihi üzerinden 2 yıl geçmemiş mevcut müşterilerimiz yeniden lisans almak yerine daha uygun fiyata upgrade paketimizi satın alarak cüzi bir ücrete modüllerini güncelleyebilirler.

Whmcs 8 Güncellemesi:

Tüm sanal pos modüllerimiz whmcs 5, whmcs 6, whmcs 7 ve whmcs 8 versiyonlarla uyumlu olup bu versiyonlarda modüllerimizi sorunsuz kullanabilirsiniz.

 

Önemli Notlar

 - Bu güncelleme paketi sadece, sanal pos modülümüzü kullanan ve sipariş tarihi üzerinden 2 yıl geçmemiş mevcut müşterilerimiz içindir. Daha önce bizden modül satın almayanlar Whmcs Sanal Pos Entegrasyon Modülleri sayfasından whmcs 8 uyumlu modüllerimizden satın alabilirler.

- Sanal pos modülünde, paket kapsamı dışında özel değişiklik ve geliştirme yaptığımız müşterilerimizin bizimle ayrıca iletişime geçmeleri rica olunur.

- Detaylı bilgi için 0531 583 91 19 numaralı telefondan veya destek@ykdscript.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Güncelleme paketimiz neden ücretli ?

Modüllerimizde tek seferlik ömür boyu lisans sattığımızdan dolayı teknik destek hizmetimizi 6 ay olarak sunabiliyoruz. 7.x, 7.y gibi alt versiyon güncellemelerin de oluşacak problemlerde veya bizden kaynaklı hiç bir problemde teknik destek kapsamında müşterilerimizden ücret talep etmiyoruz.

Ama tahmininiz üzere tek sefer ödeme alınan bir hizmet için ömür boyu destek vermek hiç bir ticari kuruluş için mümkün değildir. Sizlere sürekli destek ve hizmet verebilmek, ürünlerimizin güncelliğini korumak için ana versiyon güncellemelerin de cüzi bir ücret talep edebiliyoruz. Ana versiyon güncellemeleri de bildiğiniz üzere 3-4 yılda bir çıkmaktadır.

Benzer Php Scriptler