Whmcs TurkPos Sanal Pos Entegrasyon Modülü

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcsturkpos

    Adet:

Whmcs otomasyon sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs turkpos sanal pos modülü ile whmcs alt yapılı siteniz üzerinden hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader, curl ve soap fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüz 3d Secure uyumlu olarak geliştirilmiştir. 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenir.
- Whmcs taksiti desteklemediği için modülde taksit seçeneği mevcut değildir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Turkpos Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz. Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler