Opencart Paynet Entegrasyon Modülü

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_opencartpaynet

    Adet:

Opencart ile uyumlu hazırladığımız Opencart paynet entegrasyon modülümüz ile kolaylıkla siteniz üzerinden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Arena Bilgisayar bünyesinde kurulan Paynet markası, dahada kurumsallaşıp  Paynet A.Ş olmuştur. Bu değişimleri yazılım alt yapısına da yansıtan paynet tüm api alt yapısını yenilemiştir. Bizde Paynet Modülümüzü yeni sistemle uyumlu olacak şekilde geliştirdik.

Modülümüz şu an için sadece opencart 1.5.x versiyonlar içindir. 2.x versiyonlar için güncelleme çalışmalarımız devam etmektedir.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir. Template ve dil dosyaları şifresiz açık kaynak teslim edilmektedir.
- Modülümüzde kredi kartı ödeme formu ve taksit seçenekleri paynet alt yapısı gereği paynet tarafından sunulmaktadır. (Checkout Form)
- Ödemelerde 3D Secure desteği vardır. Ek Bilgi: 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenip siparişini tamamlar.
- Modülümüzde taksit seçenekleri ve oranları otomatik paynet apisinden çekilmektedir. Panelden taksiti ve otomatik komisyon sistemini aktif pasif yapabilirsiniz.

- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> Paynet modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.

Kurulum

Size gönderilen dosyaları ftpnizde ilgili yerlere attıktan sonra admin Panelinizden üst menüde bulunan Eklentiler (Extensions) -> Ödeme Methodları (Payment Methods) kısmına giriniz. O kısımda Paynet Ödeme Modülü isimli eklentiyi Kurup düzenleme kısmına geliniz. Aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Bu ekranda durumu seçeneğini aktif hale getirin ve diğer seçeneklerde de kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilrisiniz.

Benzer Php Scriptler