Whmcs HepsiPay Sanal Pos Entegrasyon Modülü

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcshepsipay

    Adet:

HepsiPay ödeme sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs hepsipay sanal pos modülü ile whmcs alt yapılı sitenize sanal pos entegrasyonunuzu kolaylıkla yapabilir, kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüz 3d secureli ve 3d secure olmadan ödeme çekebilmektedir, 3D secure seçeneği whmcs modül ayarlarına opsiyonel olarak eklenmiştir. Dilediğinizi seçebilirsiniz. 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenir.
- Whmcs taksiti desteklemediği için modülde taksit seçeneği mevcut değildir. Talebe özel temaya taksit entegrasyonu yapılabilir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.
- Test ortamı ve gerçek ortam ile çalışabilmektedir. Çalışma Ortamı ayarı modülde mevcuttur.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda HepsiPay Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler