Whmcs PayTR Sanal Pos Entegrasyon Modülü - Site İçi Ödeme

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: whmcs_paytr

    Adet:

PayTR ödeme sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs paytr sanal pos modülü ile whmcs alt yapılı sitenize sanal pos entegrasyonunuzu hızlıca yapabilir, kredi kartı ile siteniz üzerinden ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.

Modülümüz PayTR Site içi ödeme apisi ile hazırlanmış olup, kredi kartı formu siteniz üzerinde lightbox (splash) olarak açılmaktadır. Ziyaretçiniz sitenizden çıkmadan ödemesini rahatlıkla yapabilir.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Ödemelerde 3D Secure desteği vardır. Ek Bilgi: 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenip siparişini tamamlar.
- Modülümüzde taksit seçenekleri opsiyonel olarak panele bağlıdır. Taksitli çekimde yapabilirsiniz.
- Kredi kartı formu apiler aracılığı ile paytr'den iframe olarak çekilmektedir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.
- Test ortamı ve gerçek ortam ile çalışabilmektedir. Çalışma Ortamı ayarı modülde mevcuttur.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda PayTR Sanal Pos Modülü - Site içi ödeme isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler