Whmcs Ziraat Bankası innova Sanal Pos Entegrasyon Modülü

250 TL 190 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcsziraatinnova

    Adet:

Ziraat Bankası innova altyapılı sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs ziraat bankası innova sanal pos modülü ile whmcs alt yapılı siteniz üzerinden hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Bilindiği üzere ziraat bankası hem asseco (est) hemde, innova altyapılı sanal pos hesapları sunmaktadır, son dönemlerde innova alt yapısına yoğun geçiş yapıldığından dolayı her iki alt yapıyı da destekleyen iki farklı modül ile hizmet vermekteyiz.

Asseco (est) alt yapılı sanal pos hesabına sahip müşterilerimiz Whmcs ziraat bankası asseco est sanal pos modülümüzü tercih edebilirler.

Detaylar

- Modülümüz innova alt yapısına uygundur.
- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüz 3d Secure uyumlu olarak geliştirilmiştir. 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenir.
- Whmcs taksiti desteklemediği için modülde taksit seçeneği mevcut değildir. Talebe özel temaya taksit entegrasyonu yapılabilir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.
- Test ortamı ve gerçek ortam ile çalışabilmektedir.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Ziraat Bankası Innova Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler