Whmcs Kuveyt Türk Sanal Pos Modülü - Yeni Sistem

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcskuveytturk

    Adet:

Yeni sisteme uyumlu hazırladığımız Whmcs kuveyt türk sanal pos modülü ile kolaylıkla kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.
Bildiğiniz gibi kuveyt türk sistemini değiştirerek free pos adında yeni bir sistem duyurdu. Hazırladığımız whmcs free pos modülü bu yeni sistemle tamamen uyumludur.

Modülümüz whmcs 7 son sürüme kadar tüm sürümleri desteklemekle birlikte sürekli güncellenmektedir.

- Güncelleme
Bilindiği üzere Kuveyt Türk, yazılım api altyapısını güncellemiştir. Bizde, modülümüzü yeni api alt yapıya uygun şekilde güncelledik. Yeni sisteme uyumlu Whmcs kuveyt türk sanal pos modülümüz ile entegrasyon işleminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- 3D Secure desteği panele seçenek olarak bağlanmıştır. 3D Secure'yi aktif pasif yapabilirsiniz. 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenir.
- Whmcs taksiti desteklemediği için modülde taksit seçeneği mevcut değildir.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.
- Admin panel -> modül ayarları kısmında belirttiğiniz para birimine göre ödeme çekilecektir.
- Modülde 3D desteği bulunmaktadır

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Kuveyt Türk Sanal Pos Modülü V3 isimli eklentiyi aktif hale getiriniz.Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilrisiniz.

Ekran görüntüleri

 

Benzer Php Scriptler