Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

İşbu sözleşme , ykdscript.com üzerinden satın alınacak herhangi bir ürün ile yürürlüğe girer ve ürünü satın alan müşteri Kabul Ediyorum kutucuğunu tıklayarak aşağıda listelenen koşulları kabul ettiğini beyan eder.

ykdscript.com üzerinde satılan hosting ve domain hizmetleri hariç tüm ürünler kısasa "script" diye tabir edilecektir.

1- Scriptlerimiz domaine (alan adı) lisanslıdır, her bir domain için yeniden lisans satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır.

2- Satın alınan script, eğer kurulumu yapılmadıysa veya script dosyaları müşteriye teslim edilmediyse, müşteri tarafımızla iletişime geçerek domain değişikliği yapabilir veya iade talep edebilir. Kurulumu yapılan veya script dosyaları teslim edilen siparişlerde domain lisans değişikliği ve iade yapılamamaktadır. Bu durumda yeni domain için yeniden sipariş verilmesi gerekmektedir.

3-  YKD Script tarafından ürün detay sayfasında aksi belirtilmedikçe, Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir kere satın aldığınız scripti lisanslanan domainde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Aylık veya yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.

4- Scriptlerimiz bizden hosting hizmeti alarak kullanılabileceği gibi müşteri dilerse farklı bir hosting hesabında da barındırabilir. Scriptin çalıştırılacağı sunucuda ioncube eklentisinin güncel sürümünün kurulu ve aktif olması gerekmektedir. Scriptin çalışacağı sunucuda Ioncube'nin güncel sürümünün kurulu ve aktif olması müşterinin yükümlülüğündedir.

5- Scriptlerimizi satın alan her müşterimize 6 ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti sunulacak olup, bizden kaynaklı hata ve eksiklere müdahale edip güncellemesi ücretsiz yapılacaktır. Bizden kaynaklı olmayan ve ürünümüzün bağlı olduğu yazılımlarının güncellenmesi durumunda (whmcs veya wordpress versiyon güncellemeleri gibi), ara versiyon güncellemeleri teknik destek kapsamında olup ana versiyon güncellemelerinden ekstra güncelleme ücreti talep edilebilecektir.

6- Scriptimizin genel özellikleri dışında kalan, özel modül, tasarım, geliştirme ve düzenleme isteklerinde müşteriden ekstra hizmet bedeli karşılığı ücret talep edilecektir.

7- Sipariş verilen script, komple bir web yazılımı ve tasarımından oluşuyor ise tema ile ilgili dosyalar (moduller, html, css, js vb. kısımları) şifresiz olarak teslim edilecektir. Tema dosyaları kısmı dışında kalan, yönetim paneli ve yazılımsal dosyalar domaine lisanslı şekilde şifreli teslim edilecektir. Eğer satın alınan ürün bir modül veya eklenti ise tüm dosyalar şifreli teslim edilebilir.

8- Scripti hangi domainde kullanacağı belli olmayan müşterilerimiz sipariş verirken domain kısmına sonrabelirtilecek.com yazarak sipariş verebilirler ve domainleri belli olduğu zaman ise scriptin kurulumunu veya teslim edilmesini talep edebilirler. Domaine kurulan veya dosyaları teslim edilen scriptlerde domain lisans değişikliği ve iade yapılamamaktadır.

9- Scriptlerimizin tamamı php yazılım dili ile yazılmış olup ioncube ile domaine lisanslanmaktadır. Scriptlerimizin sorunsuz çalışabilmesi için, scriptin yükleneceği sunucuda apache, php 5+, mysql, ioncube yazılımlarının kurulu ve aktif olması gerekmektedir. Tüm scriptlerimiz sef link yapısı kullandığından dolayı sunucu apache ayarlarınızda htaccess kullanımı ve rewrite_mod aktif olmalıdır. Scriptlerin çalışabilmesi için gerekli olan sunucusal ayarlamalar müşteri yükümlülüğündedir.

10- YKD Script, ürün fiyatlarını ve hizmet sözleşmesini güncelleme hakkını saklı tutar.

11- Ürünlerimizden sipariş veren tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.