Whmcs Iyzico Sanal Pos Entegrasyon Modülü

1250 TL 1750 TL

Ürün Kodu: ykd_whmcsiyzico

    Adet:

Whmcs sistemine uyumlu hazırladığımız Whmcs iyzico sanal pos entegrasyon modülü ile entegrasyon işlemini kolaylıkla yapıp, hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

- Güncelleme
Bilindiği üzere Iyzico, yazılım api altyapısını kısa bir süre önce komple yenilemiştir. Bizde, modülümüzü yeni alt yapıya uygun şekilde yeniden geliştirdik. Yeni sisteme uyumlu Whmcs iyzico v2 modülümüz ile entegrasyon işleminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Detaylar

- Modülün çalışması için sunucunuzda ioncube loader ve curl fonksiyonlarının aktif olması gerekmektedir.
- Modül ömür boyu domaine lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
- Modülümüzü iyziconun sunduğu alt yapı doğrultusunda 3D Secure ve 3D secure olmadan kullanabilirsiniz. 3D securede; Banka kartı ve 3D isteyen kartlarla yapılan alışverişlerde müşteriniz bankanın sayfasına yönlenir sms kodunu girdikten sonra otomatik olarak geri sitenize yönlenir.
- Modülümüz taksit desteklemektedir. Taksitli çekimde yapabilirsiniz.
- Modülde hiç bir şekilde dışarı bilgi aktarımı yoktur dileyen müşterilerimiz sunucu taraflı kontrol edebilir veya hosting firmanızdan rica ederek kontrol ettirebilirsiniz.

Kurulum

Upload klasörünün içindeki modules isimli klasörlerü ftp de whmcsnin kurulu olduğu ana dizine atınız sonra admin panelinizden üst menüde bulunan Kurulum (Setup) -> Ödemeler (Payments) -> Ödeme Yöntemleri (Payment Methods) kısmına giriniz.O kısımda Iyzico Sanal Pos Modülü isimli eklentiyi aktif hale getiriniz. Düzenleme ekranında kendinize göre olan ayarlamaları yaptıktan sonra kaydet butonuna basıp ödeme almaya başlayabilrisiniz.

Ekran görüntüleri

 


Benzer Php Scriptler